Расписание тренингов АРЧ "Родосвет"

Купальский фестиваль

Фестивали
Даты: Четверг, 20 Июнь - Воскресенье, 23 Июнь

КИЇВ!

Запрошуємо вас 22 червня 2019 на Фестиваль «Купальский Вінок»
Це найвеселішк, яскраве , сімейне свято Купала, що відзначається в дні літнього солнецестояння. Коли сонце стоїть у самому куполі неба. Це саме сильне сонце в році, під яким швидко дозрівають плоди, трави та наповнюються чарівними властивостями і великою цілющою силою. Свято — це особливий стан душі. Під час свята ми забуваємо про всі проблеми, перестаємо метушитися, кудись поспішати, відчувати марноту зобов'язань.

Фестиваль «Купальский Вінок»

Вже 11–й рік Київська громада «Покон Рода» святкує це феєричне, музично–танцювальне свято біля води. Свято — це цілий світ, з його законами, порядками і несподіванками, які сприймаються — як дива. Віддаючись святу, наші мудрі предки наповнювали серця радістю, щоб потім з цим світлим, добрим почуттям творити будь–яку справу. На свято Купала, сонце стає в сім разів сильніше і виконуються заповітні бажання.

Програма Свята

 1. Урочисте відкриття.
 2. Плетіння вінків.
 3. Дівочий хоровод. Прикрашання Купайлиці.
 4. Майстер клас з виготовлення ляльки Купавки.
 5. Практика відпускання Купавки на воду.
 6. Об'єднуючі хороводи.
 7. Велика кількість майстер–класів.
 8. Обрядове виготовлення Коструба і Марени. Чоловічі яскраві ігрища. Жіночі хороводи. Спільні ігри, пісні і танці.
 9. Магічний Купальський обряд — Вогняне колесо, стрибки через вогонь, обрядове викрадення Марени і Коструба.
 10. Зустріч Сонця.

Пари, які готові до сотворення родини — отримають благословення.

Для найменших учасників фестивалю, буде організована дитяча группа.

Для плетіння вінків
Всім жінкам і дівчатам потрібно мати: польові або садові квіти, різнокольорові яскраві стрічки.

Місце проведення:

м. Київ, Труханів острів, 100 метрів ліворуч від Пішохідного мосту.

Реєстрація — з 13:00.

Урочисте відкриття — 14:00.

Організаційний внесок — 100 грн.

Координатор Фестивалю: Яромира — (050) 916 52 05; (093) 198 06 08.

До зустрічі!!!

https://pokon.kiev.ua/festival-kupalskij-vinok-22-chervnja-2019-kupala-misto-kiev?fbclid=IwAR3kOQ6iMDPnsxoWAhsCbDgExlhpv4WP2TIlDQ6YxdoFze--sBDTfkXSNDQ

 

ХАРКІВ!

З 23 на 24 червня 2019р. в м. Харкові Громада «Світло Рода » проводить Величне Свято Купала
Місце проведення - Журавлівський гідропарк, нижня частина острова (від ст.М Київська трам.26, 16, або маршрутки до зупинки «Гідропарк»)

Семиярило-Купало в Поконі Рода Всевишнього суть літній прояв Діда нашого – Дажбога Трисвітлого. Це свято припадає на день літнього сонцевороту, тому символізує народження літнього сонця – Купала, і тим самим завершує панування весняного сонця – Ярила. В цей час небесне світило перебуває у куполі – найвищій небесній точці, тому дні тоді найдовші, а ночі – найкоротші. Рослинний і тваринний світ отримує найбільше тепла і світла, визрівають зерна і плоди. Купала називають Богом плодючості і зображають з відповідними ознаками, що символізують чоловічий початок та запліднюючу силу.

Головні діючі особи свята – Купала та Марена, які уособлюють чоловіче (сонячне) і жіноче (водяне) божества. Ці дві дійові особи обираються, відповідно, хлопцями й дівчатами, або виготовляються як опудала. Поєднання чоловічої і жіночої стихій породжує життя, яке на святі символізує гілка верби – Купайлиця.

Свято починається ввечері, напередодні Купала. Основним стрижнем, довкола якого відбуваються дійства, є купальський вогонь, який символізує сонце-зародок у материнській утробі. Він має горіти цілу ніч – від заходу Сонця-Ярила до лона Матері-Землі (смерті) до сходу (народження) Купала. Перед запаленням вогнища чотири чоловіки зі смолоскипами стають квадратом навколо хмизу, що позначає чотири сонця (чотири пори року). Потім всі сходяться до хмизу і запалюють вогнище, що символізує "сонячне сплетіння".

У надвечір'я дівчата гадають на судженого – кидають у воду свої вінки, а хлопці повинні їх дістати. Вінок – це знак дівочої долі, щастя та одруження. Чий вінок хлопець дістане, того й дівчина повинна поцілувати і мусить бути з ним у парі на це свято (як правило, вибір зарання узгоджують), або прийняти за згодою як судженого.

Якщо дівчата примушують хлопців (вогонь) зайти за вінком у свою стихію (воду), то після запалення вогню при заході сонця, хлопці перестрибують через вогонь спочатку самі, показуючи свою спритність, а потім, як стихне полум'я, у парі з тими дівчатами, вінки яких дістали. Кожен вважає за честь очиститися вогнем, тричі перестрибнувши через багаття. Існують прикмети, пов'язані з цим: якщо парубок найвище стрибнув – буде гарний урожай у його родини, вскочить у полум'я – чекай біди. Коли ж тричі, не розриваючи рук юнак з дівчиною вдало перестрибнуть багаття – вони неодмінно одружаться і проживуть у злагоді все життя. Тому важливо знати, що не можна тричі підряд стрибати через Купальське вогнище будь з ким, а лише з судженим (судженою), бо то знаменує собою заручення.
Хлопці спускають з гори вогняне колесо-сонце (образ літнього сонцевороту), або ж розкручують його на стовпі під загальне пожвавлення і радість.

Коли забави стихають, люди від вогнища запалюють свічки на заготовлених зарання кошиках-віночках і йдуть до річки, щоб пустити їх водою й ушанувати предків. Після цього всі сідають за святкову вечерю, віддаючи шану предкам і молячись за народження літнього сонця Купали.

Бажаючі йдуть у ліс шукати квітку папороті, як правило, парами. Хтось намагається знайти за її допомогою скарби, а хтось знаходить своє щастя – кохання.
Купальська ніч духовно єднає людину з природою, возвеличує побут, освячує почуття молодих сердець.

Ще вдосвіта люди йдуть вмитися джерелицею і набрати цілющої води у криницях, яка освячується Волхвом. Після дійств біля криниці всі підіймаються на пагорб, щоб зустріти сонце, вогнище вже більше не підтримують, воно само поступово гасне. На пагорбі проголошуються славні сонцю, подяки Дажбогу за життя і молитви за добрий урожай.

У Купальську ніч польові та лісові трави набирають виняткових чарівних властивостей, великої лікувальної сили. Здебільшого збиранням зілля займаються літні люди (бо у них є найбільша потреба в допомозі лікарських рослин). Збирати траву виходять дуже рано. До рослин при збиранні промовляють молитви.
Час проведення: третій день літнього сонцестояння.

В програмі свята:

23 червня 2019 р.

 • 15.00 – Підготовка до Свята. Підготовка кострищ для обряду, обрядової братчини, збір квітів для вінків.
 • З 18.00 відбуватиметься обрядове плетіння вінків і виготовлення Купальських символів – опудала Марени, Коструба, колеса - сонця, прикрашання Деревця – Купайлиці.
 • В 20.00 – Величний Святковий Купальський обряд.
 • З 21.00 – Купальське обрядове очищення, ігри й забави (хороводи навколо вогнища, стрибання через вогнище та інше)
  Відбудеться також святкова братчина, для якої учасники свята приносять власноруч приготовані страви, овочі, фрукти, воду або узвар.
 • З 23.00 – Концерт біля вогнища.

24 червня 2019 р.

 • З 4.00 до 5.00 – обрядова зустріч Сонця.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приносити та вживати будь-які спиртні напої, в тому числі пиво.

Бажано брати з собою вишиванки або світлий одяг для обряду, теплий одяг на ніч, каремат, можливо розгорнути намет.

Контактні тел. 066 38 48 787, 098 20 38 018, 063 345 05 57- Вишеслава.

Ласкаво просимо на свято!!!!

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ!

Запрошуємо Вас 22 червня 2019 на свято «Купало» в західній Україні у м. Хмельницький

Капище Стрибога, вул. Нижня Берегова 2/4 ( за кінно-спортивним клубом Тамерлан) біля річки Південий Буг.

В програмі свята:

22 червня 2019 р.

 • 15.00 – Підготовка до Свята. Підготовка кострищ для обряду, обрядової братчини, збір квітів для вінків.
 • З 17.00 відбуватиметься обрядове плетіння вінків і виготовлення Купальських символів – опудала Марени, Коструба, колеса - сонця, прикрашання Деревця – Купайлиці.
 • В 19.30 – Величний Святковий Купальський обряд.
 • З 21.00 – Купальське обрядове очищення, ігри й забави (хороводи навколо вогнища, стрибання через вогнище та інше)
  Відбудеться також святкова братчина, для якої учасники свята приносять власноруч приготовані страви, овочі, фрукти, воду або узвар.
 • З 23.00 – Концерт бардів біля вогнища.

23 червня 2019 р.

 • З 4.00 до 5.00 – обрядова зустріч Сонця.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ приносити та вживати будь-які спиртні напої, в тому числі пиво.

Бажано брати з собою вишиванки або світлий одяг для обряду, теплий одяг на ніч, каремат, можливо розгорнути намет.

Контактні тел. +380977826976 , +380974117694

Ласкаво просимо на свято!!!!

БЕЛОРУССИЯ!

СОБИРАЙСЯ ЧЕСТНОЙ НАРОД, ВЕЛИКИЙ КУПАЛО ИДЕТ! 

Скоро Купало - это время, когда солнце находится в самой высокой точке своего купола. Все мы знаем, что это сильнейшие энергетические дни для каждого человека. Зная об этом, наши Предки готовились к этому празднику особым образом. До сих пор Купало остается одним из самых загадочных и мистических праздников.

Я также предлагаю Вам провести эти дни с максимальной пользой для себя и прикоснуться к чудесам, происходящим на Купало.

Итак, МАГИЧЕСКИЙ РЕТРИТ очищения, наполнения и благословения по Местам Силы Славян по Подолью Украины вместе с Кудесником Родового Огнища РПВ, Духовным проводником, Ведическим психологом, целителем, мастером Живы, Живодыхания, Рейки, Цигун, Жива Ярги, Владыкой Родового Огнища Молдовы РПВ, Главой и руководителем Центра Славянской Ведической традиции "Ясна" в Кишиневе, Преподавателем Духовной Академии "ПРАВь",Тренером-преподавателем АРЧ "Родосвет" - СВЕТОЗАРОМ СУШКОВЫМ!

Что вас ждет?
20 июня, вечер - выезд из Бреста

21 июня - посещение магического озера - это место откуда по приданию уходило Сарматское море в землю.
Это озеро связано с мертвой водой, которая в свою очередь связана с центром земли.
И именно в этом месте будут проходить духовные очистительные практики, в том числе и кармические.
Затем ужин и ночлег.

22 июня - завтрак и подъем на гору Богит - это последне место, где жили Волхвы и Ведающие на протяжении сотен лет и никогда от туда не спускались. Там до сих пор сохранилось место, где непрерывно горел огонь сотни лет, Долмены, где было Капище из 9 огнищ и там же стоял известный Кумир Збручский Световид - Род, который сейчас храниться в музее Кракова, Польша.
Соединяясь с местами силы, будут проходить мощнейшие практики очищения, наполнения и благословления с утра и до утра. Это удивительное место, гора не предсказуема и какие чудеса там будут происходить - предугадать не возможно.

23 июня - утром спускаемся с горы Богит и едем в место силы, где по преданию 2000 лет назад 16 Волхвов из десятитонных плит мистическим образом построили Храм над рекой. Эти плиты до сих пор стоят без какого-либо цемента. На протяжении долгих десятков лет там молились о проявлении лика Спаса Колодия - наш славянский Спас. Подробнее о нем будет рассказано на месте. Лик Колодия проявился и смотрит на нас из камня в 3Д формате.
Это сакральное, спрятанное место силы всего белого Славянского Рода.

Ретрит будет срстоять из двух частей:

 1. очищение - ведь прежде, чем чем то наполниться нужно освободить место, очищиться ...
 2. наполнение и благословение .....

Кто чувствует, что готов на кардиналиные и серьезные изменения в своей жизни, а также всех тех, кто хочет побывать на местах силы наших Предков, узнать больше об их мудрости и величии - звоните, пишите:

+375 33 6741303 Оксана

 

Телефон
+ 38 067 10 333 99, +38 097 782 69 76
Email
Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 

Славянский календарь

 • 23 Июнь
  Ночь на Купала*. All Day

  Приходится на третью ночь летнего солнцестояния. Она соединяет людей с божественным миром природы. Особенно эту

 • 24 Июнь
  Купала.* Рождество летнего Солнца (Семиярила). All Day

  Отмечается на третий день после летнего солнцестояния, когда Солнце-юноша становится Солнцем-мужчиной. Утром

 • 01 Июль
  Шума All Day

  Дажбог ходит по земле и наполняет всё сущее силами. Праздник Шума завершает весенний цикл, это день последних